Перший відвідувач

Напередодні Нового року в Меморіальному комплексі завжди панує святкова атмосфера, відбуваються приємні та радісні події, які вже стали традиційними.

Освідчення в коханні на території Меморіалу стало звичним для багатьох закоханих, серед яких Олена та Богдан. Суботнього зимового вечора 30 грудня після напруженого робочого дня друзі запросили киянку Олену на прогулянку до музею. (Визначна подія була наперед спланована). Її коханий Богдан попрохав друзів привести Олену до Меморіалу, щоб у переддень Нового року над дніпровськими схилами, в обіймах замріяного Києва, який тут видно, як на долоні, освідчитись у коханні та запросити дівчину до шлюбу. Юнак з’явився неочікувано та подарував дівчині розкішний букет духмяних троянд і, звичайно, обручку. Хлопець щасливий, адже Олена відповіла: «Так».

Закохані обмінялися теплими обіймами та поцілунками, радо прийняли щирі вітання від вірних друзів, зробили кілька світлин на згадку та із задоволенням поділилися із нами своєю радістю. Ми також вітаємо Олену та Богдана із важливою подією в їхньому житті. Зичимо, щоб їхніми супутниками були лише мир, злагода та безмежна любов.

Загалом останній вікенд 2017 р. у музеї був дуже насиченим. Здавалося б, у передсвяткові дні люди мають безліч інших клопотів і до музею приходять одиниці. Однак музей зовсім неочікувано відвідала небувала кількість іноземців. Переважно це були гості із Ірану, Індії, Іспанії, Великої Британії, США, Ізраїлю, Франції, Польщі, Німеччини та Туреччини. І це спонукає нас до подальшої ще більш відповідальної роботи.

Новий 2018 р. уже вступив у свої володіння. Музей знову відчинив двері для відвідувачів. Упродовж кількох років ми обдаровуємо своїх перших гостей – вони отримують у подарунок сертифікат для безкоштовного підйому на оглядовий майданчик «Краєвид» скульптури «Батьківщина-мати». Ця музейна традиція вже стала приємним сюрпризом для наших гостей.

Зокрема, юнак із Білої Церкви, який першим завітав до музею, приїхав до Києва, щоб саме піднятися на оглядовий майданчик. Купивши квиток до музею, він отримав подарунок, яким відразу скористався. Родина з Мелітополя, яка придбала квитки слідом за хлопцем, вирішила лише оглянути експозицію музею, а сертифікат використати під час чергового візиту, оскільки подарункове запрошення діє впродовж усього 2018 р.

Серед перших гостей також були іноземці, які сьогодні приїхали до нас із Німеччини та розпочали мандрівку Києвом саме з Меморіального комплексу. Молоді чоловіки були приємно вражені таким подарунком й відразу скористалися можливістю помилуватися краєвидами столиці з висоти пташиного польоту.

Ось такі новорічні дива та сюрпризи відбуваються в Меморіальному комплексі в ці святкові дні.