Музейна школа «Покоління NEXT»

21 січня о 12.00 стартує третій сезон навчання в недільній музейній школі «Покоління NEXT». Заняття для дітей та підлітків віком 8 – 11 та 12 – 14 років, тобто для тих, хто прагне не лише знати й розуміти історичні події, а й бути більш ерудованим та вдумливим.

Говорити зрозуміло і доступно про складні речі, зацікавити дітей світовою історією – це кредо, якого ми неухильно дотримуємося у своїй роботі.

Запрошуємо на цикл нестандартних музейних уроків усіх, хто сповнений бажання вивчати історію цікаво. Зустрічі відбуваються щонеділі впродовж двох місяців. Тривалість занять – 1 год 20 хв. Кількість учасників – до 15 осіб. Вартість одного заняття – 30 грн, вартість абонемента – 240 грн з особи.

Замовити участь у програмі можна за номером телефону (044) 285-94-52