Перед парадом – до Музею
/

Уся країна в очікуванні найголовнішого державного свята – Дня Незалежності. Сьогодні святкуємо День Державного Прапора України. Музей відвідали офіцери десяти іноземних держав-партнерів, зокрема Литви, Молдови, Чехії, США, Данії, Канади та Грузії, які завтра поруч із військовослужбовцями України крокуватимуть на параді до Дня Незалежності України.

Як зазначають організатори, вибір закладу для відвідування й знайомства з Україною та її історією для гостей був однозначний – Національний музей історії України у Другій світовій війні. Для відвідувачів були проведені оглядові екскурсії головною експозицією. Військовики дізналися про роль України у Другій світовій війні та про своїх земляків, матеріали яких представлені в музеї. Вони були приємно вражені багатогранністю експозиції та великою кількістю унікальних експонатів. Незважаючи на професійну стриманість, емоції було важко приховати. Як зізнався один із екскурсантів: «Такого я ніде не бачив… Я захоплююся Україною та українцями, їхньою мужністю та стійкістю, силою пережити те, що випало на їхню долю».

Найбільш вражаючою для іноземних гостей стала виставка «Український Схід. На лінії вогню», яка розповідає про сучасну війну на Сході України. Гостей зворушили історії про українців, які нині творять історію незалежної держави. Сьогодні вони про них дізналися в музеї, а завтра зможуть безпосередньо познайомитися та бути пліч-о-пліч у парадних розрахунках.