Нові враження артеківців
/

Ясне небо, тепле яскраве сонце, у повітрі запах польових квітів і щойно скошеної трави… Так, це літо! Найулюбленіша пора для кожної дитини, адже це час довгих подорожей, цікавих відкриттів та нових друзів.

І як приємно, що навіть в останні серпневі дні територія Меморіалу та експозиція музею рясніє різнокольоровими футболками – це артеківці знову в передчутті цікавої екскурсії. Сині, зелені, фіолетові, жовті – такі різні й однакові водночас, із різних куточків України, вони на годину переносяться в іншу епоху.

Тисячі школярів їдуть відпочивати до Міжнародного дитячого центру «Артек». Традиційно протягом багатьох років для своїх вихованців організатори влаштовують пізнавальну програму, у якій важливе місце відведено нашому музею. Ми щиро вітаємо бажання юних артеківців пройти стежками минулого. Лише цього року понад 2500 вихованців дитячого закладу відвідали Меморіальний комплекс.

Тема Другої світової війни складна, але досвідченим екскурсоводам вдається достукатися до дитячих сердець. Вони вміють кожну екскурсію зробити неповторною, залучити юних гостей до різноманітних заходів та інтерактивів, знайти підхід, одним словом – зробити їхні враження незабутніми. Після зустрічей виникає безліч запитань, починаються дискусії, обмін думками та враженнями. Кожен хоче розповісти історію своєї родини, те, що почув від своїх дідусів та бабусь. Діти стають ближчими одне до одного, рідняться з музеєм.

Нам приємно, коли діти зізнаються, що це їхній улюблений музей.

До нових зустрічей! Чекаємо на вас знову!