«2364…»
Настільна гра для дорослих та підлітків

2364 – саме стільки днів українці перебували у вирі катаклізмів Другої світової війни (15.03.1939 – 02.09.1945).

Під час гри ви зможете «прожити» життям людини в роки війни та спробувати зробити вибір без вибору, вижити у надзвичайно складних умовах.

Модератор – Тарас Городняк зробить гру цікавою та динамічною, відкриє для вас раніше невідомі історії та факти періоду Другої світової війни.

Запрошуємо підлітків, дорослих та команди друзів (до 5 осіб). Оберіть зручний для вас час та поспішайте замовити гру або приходьте в музей за зазначеним графіком

Вартість – 30 грн з особи

Тривалість – 1,5 години