Перший відвідувач

Окрім важливої наукової та експозиційної діяльності, Меморіал не порушує своїх цікавих традицій. Щороку ми влаштовуємо сюрпризи для своїх перших гостей, які отримують у подарунок сертифікат для безкоштовного підйому на оглядовий майданчик «Краєвид» скульптури «Батьківщина-мати». Приємні зустрічі відбуваються в радісній і теплій атмосфері.

Новий 2019 рік впевнено крокує планетою, і двері музею вже широко й привітно відчинені для перших відвідувачів. З Житомира, Кривого Рогу, Білорусі та Литви сьогодні зранку прибули до музею туристи – цілими родинами. Вражені неочікуваними подарунками, вони відразу скористалися унікальною можливістю помилуватися краєвидами столиці з висоти пташиного польоту. Заповітна мрія декого з них стала реальністю. Приємно, що серед розмаїття запропонованих для гостей столиці святкових розваг туристи обирають саме Меморіал.

Ми вчергове переконалися, що музей популярний не лише серед військовиків та фахових істориків. Ось уже кілька років поспіль першими його відвідувачами стають родини з різних куточків України та іноземці. Це надихає нас на цікаву та плідну роботу.

Попереду важкі, але змістовні й захопливі 364 дні.