Важливий гість
28 вересня 2016

Напередодні Дня пам’яті жертв Бабиного Яру до музею завітав журналіст Радіо «Свобода» Олексій Кузнєцов – син відомого письменника Анатолія Кузнєцова, автора роману-документа «Бабин Яр».

Під час відвідин він ознайомився з експозицією виставки «Смертельний шлях», присвяченої 75-й річниці початку масових розстрілів у Бабиному Яру, й зазначив:

«Я завжди з інтересом стежу за кожною виставкою в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Коли є можливість, із задоволенням беру в них участь. Робота музею має величезне історичне та суспільне значення. У цьому я вкотре переконався, ознайомившись із виставкою «Смертельний шлях»…

Ця виставка дає можливість глибоко відчути загальнолюдський характер Голокосту в Україні, зрозуміти сутність безпрецедентної трагедії Бабиного Яру, яка зворушує до глибини душі кожного українця і взагалі кожну свідому людину…»

Після короткого спілкування з колективом висловив упевненість, що в майбутньому музей здійснить «ще багато важливих і актуальних проектів», та побажав «усьому творчому колективу успіхів у їхній благородній справі».