Аудіотур по Меморіалу
27 травня 2016

Меморіал розвивається та крокує в ногу з часом! Наша мета – комфортні відвідини для будь-якого гостя. Саме з цією метою ми з гордістю впроваджуємо аудіогід по території Меморіального комплексу, який віднині доступний на сервісі Izi Travel!

Вашій увазі пропонується змістовний тур п’ятнадцятьма зупинками. У супроводі диктора Ви зможете пройти увесь шлях від Московської брами до монумента «Батьківщина-мати», почути розповідь про історію музею, побачити скульптурні композиції та численні зразки зброї та військової техніки, зокрема 76-мм гармати ЗіС-3, літаків МіГ-23 та Лі-2, гелікоптера Мі-24. Ви зможете піднятися в салони названої авіатехніки й відчути себе справжнім членом екіпажу! Крім цього, подорож проляже через дивовижні печерські ландшафти, які змушують затамувати подих у будь-яку пору року!

Аудіогід доступний українською та російською мовами, завершується робота над англомовною версією. Користуватися аудіогідом можна безкоштовно, у режимах онлайн та офлайн, завантаживши додаток на Ваш пристрій (для платформ IOS, Android та Windows OS). Під час прогулянки можна прослухати розповідь за допомогою GPS або QR-кодів, доступних на території Меморіалу. Це справді легко й доступно!

Не втрачайте нагоди ближче ознайомитися зі справжнім символом Києва – Меморіалом над Дніпром!

Дізнатися подробиці, а також завантажити мобільний додаток можна за посиланням: https://izi.travel/ru/2ccb-nacionalniy-muzey-istoriyi-ukrayini-u-drugiy-svitoviy-viyni-memorialniy-kompleks/uk

Дякуємо компанії Izi Travel за можливість впровадження аудіотуру.