Презентація освітньої програми «ПортретиUA»

У головній експозиції музею відбудеться презентація нової музейної освітньої програми «ПортретиUA». Представлення проекту відбудеться в рамках Всеукраїнського семінару «Реалізація національної ідеї становлення громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму», організаторами якого є Олімпійська академія України, НВК «Потенціал».

Мета програми «ПортретиUA» – історичний та міжнародний ребрендинг українського виміру в Другій світовій війні через вивчення особистих історій людей, які своїми вчинками сприяли боротьбі з тоталітаризмом, відстоювали демократичні та громадянські переконання; втілювали в життя ідеали миру, гуманізму, толерантності, взаєморозуміння; докладали зусиль для подолання ксенофобії та расової дискримінації.

«Українці – Праведники народів світу» – така тема першої сесії, що триватиме впродовж 2018 р. Саме ці люди, ризикуючи власним життям та життям своїх рідних, рятували євреїв у роки Другої світової війни. В Ізраїлі й дотепер вивчають документи часів Другої світової війни. Пошук людей, які врятували євреїв, триває.

Участь у проекті передбачає підготовку історичного дослідження (портрета) персоналій актуальної сесії, з використанням архівних матеріалів, усних спогадів, документальних матеріалів родин. Презентація робіт відбуватиметься через тематичні заходи та виставки Національного музею історії України у Другій світовій війні, із залученням представників засобів масової інформації, а також через сайт проекту – портрети.com.ua

Початок о 11:00

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.