Для школярів 1–4 класів
Навчання проводиться в музейній вітальні. Тривалість – 45 хв. Кількість учасників: від 15 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи.
Замовити майстер-клас за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Польова пошта
У музеї можна не лише дізнатися про історичні події минулого, а й навчитися робити корисні речі, наприклад, писати та відправляти листи. В епоху Інтернету та мобільних телефонів паперова пошта здається чимось дуже архаїчним. Проте саме листи були єдиним зв’язком між бійцями на фронті та їхніми рідними в тилу під час Другої світової війни. Викласти свої думки на папері, знайти слова підтримки, побажати миру, а також навчитися складати лист-трикутник – завдання для учасників майстер-класу.
замовити
Паперовий журавлик
Хвора на лейкемію, що виникла внаслідок атомного бомбардування Хіросими, японська дівчинка Сасакі Садако вірила, що за давньою легендою, якщо вона складе тисячу паперових журавликів, одужає. Мрія не здійснилася, однак про дівчинку дізнався увесь світ, паперові журавлики стали символом миру. Участь у майстер-класі дає можливість здобути практичні навички в мистецтві оригамі, а також виховує співчуття та співпереживання.
замовити
Для школярів 5–9 класів
Навчання проводиться в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 15 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити майстер-клас за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Квітка маку — символ пам’яті
Для підлітків важливо навчитися створювати своїми руками яскраві речі, втілюючи свої бажання та розвиваючи власні вміння. Червона квітка маку є символом пам’яті жертв усіх військових та збройних конфліктів, починаючи з 1914р. Під час музейного майстер-класу учасники навчаться виготовляти мак із тканини та дізнаються про походження символу та його використання.
замовити
Для студентів та шанувальників історії
Проводяться в суботу та неділю виключно за попереднім записом. Кількість учасників не більше 10 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити майстер-клас можна по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Документальний пошук загиблих військовослужбовців
Щороку до музею надходить близько тисячі запитів про пошук загиблих, на кожен із яких готується ґрунтовна відповідь, адже саме тут зберігається Документальний фонд з обліку людських військових втрат України у Другій світовій війні. Під час заходу слухачі ознайомляться з документами воєнного часу, на підставі яких проводиться пошук відомостей про долю воїнів, а також набудуть певних знань і вмінь з використання Інтернет-ресурсів з інформацією про учасників Другої світової війни.
замовити
Зберегти реліквію
У кожного вдома є документи минулих епох, проте ми не завжди знаємо, як їх зберегти. Музейні реставратори розкажуть про основи реставрації та консервації паперових пам’яток. Учасники зможуть самостійно зняти з документів забруднення, наклейки, провести їхню чистку та отримати поради фахівця щодо подальших умов зберігання своїх реліквій.
замовити
Вашу заявку відправлено.