Для школярів 1–4 класів
Музейні уроки проводяться в залах музею або в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Безкоштовно (за наявності вхідного квитка).
Замовити урок за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Урок патріотизму. «Моя країна – Україна»
У доступній формі дітям розкажуть про Україну – велику європейську державу, про історію її стародавніх міст – Києва, Запоріжжя, Полтави, Львова, Ужгорода та про державні символи нашої Батьківщини.
замовити
Урок доброти. «Воюємо разом»
Розповідь, що не залишає байдужими навіть найпрагматичніші серця, адже йдеться про тварин, які під час війни не лише воювали поруч із бійцями, а й допомагали людям залишатися людьми.
замовити
Урок толерантності. «Діти в гетто»
Віртуальна екскурсія до єврейського гетто в роки Другої світової війни. Знайомство з його життям очима маленьких мешканців. Розповідь про те, як, незважаючи на всі труднощі, мешканці гетто боролися за збереження людських цінностей, культури, духовного життя та за взаємодопомогу. Урок розроблений із використанням матеріалів Національного Меморіалу Катастрофи (Шоа) і Героїзму ЯД ВАШЕМ (Ізраїль, м. Єрусалим).
замовити
Виїзний урок. «Музей в гостях у школі»
Аби у свідомості дітей музей не асоціювався лише з будівлею, а став постійним складником їхнього інтелектуального розвитку, ми пропонуємо виїзні музейні уроки. Під час таких занять у школі учням пропонується розповідь про події Другої світової війни, а також епізоди, пов’язані з їхнім містом, районом, вулицею. Зустріч відбувається у форматі гри. Діти «спілкуються» з речами – свідками минулого: нагородами, планшетом, зразками друкованої продукції та військовими предметами, беруть участь у міні-вікторині та отримують подарунки.
замовити
Для школярів 5–9 класів
Музейні уроки проводяться в залах музею або в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Безкоштовно (за наявності вхідного квитка). Замовити урок за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Урок мужності. «На межі можливого»
Цикл розповідей про людей, які в роки Другої світової війни побували у виняткових ситуаціях – зазирнули за межу земного життя і… вижили.
замовити
Урок толерантності. «Для тебе розкриються небеса»
На прикладі долі родини Дульбергів із м. Станіслава (нині Івано-Франківськ) пропонується розповідь про нацистську окупаційну політику на Західній Україні та злочини Голокосту. Повідомлення створено за свідченнями Малки Розенталь (Маріши Дульберг). Урок розроблений із використанням матеріалів Національного Меморіалу Катастрофи (Шоа) і Героїзму ЯД ВАШЕМ (Ізраїль, м.Єрусалим).
замовити
Для школярів 10–11 класів
Музейні уроки проводяться в залах музею або в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Безкоштовно (за наявності вхідного квитка). Замовити урок за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.

Уроки української ідентичності:

«Кирило Осьмак: автопортрет у листах на тлі Владімирського централу»
Розповідь про діяча національно-визвольного руху, президента Української головної визвольної ради Кирила Осьмака.
замовити
«Воюю силою мистецтва»
Розповідь про митця, учасника національно-визвольного руху Ніла Хасевича.
замовити
«Президент Карпатської України»
Розповідь про Героя України Августина Волошина.
замовити
«Літописець воєнної епохи»
Роздуми про історичну долю української нації за рядками фронтового щоденника Олександра Довженка періоду Другої світової війни.
замовити
«Акварелі: палітра людських страждань»
Активізувавши кмітливість та логічне мислення, учасники проведуть історичне розслідування етнічних злочинів, скоєних під час нацистського панування в Європі, й розгадають таїну «Акварелей».
замовити
Вашу заявку відправлено.