Для школярів 1–4 класів
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 5 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи.
Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Добридень, Музею!
У театралізовано-ігровій формі діти дізнаються, що таке музей, з чого він складається та якими бувають експонати. Їм розкажуть про основні події Другої світової війни, покажуть, як виглядали воїни, чим воювали та як відпочивали. Маленькі відвідувачі зможуть відчути себе справжніми солдатами й самостійно зібрати необхідне спорядження в похід.
замовити
Війна в історії моєї родини
У доступній формі діти дізнаються про основні події Другої світової війни. Їм запропонують переглянути родинний альбом 1930–1940-х років і розкажуть про воєнні долі людей, зображених на фото. Юні відвідувачі зможуть поділитися своїми родинними історіями, пов’язаними із захистом Батьківщини, та намалювати портрети героїв.
замовити
Для школярів 5–9 класів
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 1,5 години. Кількість учасників: від 5 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Професія – військовий командир
Під час екскурсії підлітки дізнаються про долі найвідоміших українських, радянських, німецьких, британських та французьких військових командирів періоду Другої світової війни, ознайомляться з військовими картами, планами, навчальними посібниками. Дізнаються про основні фронтові операції від їхніх задумів до реалізації.
замовити
Професія – військовий льотчик
Під час екскурсії підлітки дізнаються, де й чому навчалися майбутні льотчики Другої світової війни, на яких літаках літали. У яких війнах та воєнних конфліктах брала участь радянська авіація наприкінці 1930-х рр. та що з нею трапилося під час нападу німецького Люфтваффе в червні 1941-го. Також відвідувачам пояснять, що означає слово «ас» стосовно радянських, німецьких та британських льотчиків і ознайомлять із найбільш вражаючими прикладами повітряної боротьби.
замовити
Професія – розвідник
Під час екскурсії підлітки дізнаються про діяльність розвідників напередодні та в роки німецько-радянської війни. Які завдання виконувала армійська та зовнішня розвідки. Хто керував та хто здійснював операції. Як склалися долі відомих розвідників.
замовити
Для школярів 10–11 класів
Тематичні екскурсії для старшокласників розроблені відповідно до шкільної програми. У них міститься розповідь про основні події Другої світової війни в історії України та детальніше акцентується увага на конкретних темах.
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 1 година. Кількість учасників: від 5 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний для Вас день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Україна в 1939р. – першій половині 1941р.
Розкриваються проблеми місця України в міжнародній політиці напередодні Другої світової війни, питання радянсько-німецьких договорів 1939р., початку світового зіткнення, вступу Червоної армії на територію Західної України, її «визвольного походу» в Бессарабію й Північну Буковину, радянізації нових територій.
замовити
Початок німецько-радянської війни
Розкриваються проблеми мобілізаційних заходів, евакуації, відступу Червоної армії та військових подій 1941 – 1942рр. на німецько-радянському фронті. Розповідь про проголошення Акта відновлення Української держави 30 червня 1941р.
замовити
Нацистський «новий порядок»
Розкриваються проблеми винищення населення під час окупації за планом «Ost», українського Голокосту, терору голодом у містах, а також спалених сіл та економічного пограбування України. Розповідь про долі остарбайтерів, військовополонених, колаборацію та життя під час окупації.
замовити
Рух Опору та його течії
Розкриваються проблеми розгортання радянського партизанського руху, діяльності ОУН та УПА, трагедії Волині. Розповідь про участь українців у рухах Опору на території європейських держав.
замовити
Визволення України
Розкриваються проблеми боїв на Лівобережжі, визволення Києва, Правобережної та Південної України, завершення вигнання окупантів із Західної України. Розповідь про примусове виселення з Криму в східні райони СРСР татар, греків, вірмен.
замовити
Завершення Другої світової війни. Ціна перемоги
Розкриваються проблеми протистояння між вояками УПА та радянськими карними органами на теренах Західної України, завершення війни в Європі, участі українців у війні з Японією, героїзму українського народу, ціни перемоги.
замовити
Для студентів та шанувальників історії
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 1 година. Кількість учасників: від 6 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний для Вас день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Людина і зброя
Під час екскурсії слухачі дізнаються про різні види стрілецької, артилерійської та важкої зброї, яку використовували воїни на всіх театрах бойових дій Другої світової війни – від Європи до японських островів, та про долі власників окремих музейних зразків.
замовити
Вашу заявку відправлено.