Тематичні екскурсії
Для підлітків важливо ознайомитися з якомога ширшим колом професій, аби визначити сферу своєї майбутньої діяльності. Для них ми підготували низку тематичних екскурсій про військові професії.
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 1 година. Кількість учасників: від 5 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Професія – військовий командир
Під час екскурсії підлітки дізнаються про долі найвідоміших українських, радянських, німецьких, британських та французьких військових командирів періоду Другої світової війни, ознайомляться з військовими картами, планами, навчальними посібниками. Дізнаються про основні фронтові операції від їхніх задумів до реалізації.
замовити
Професія – військовий льотчик
Під час екскурсії підлітки дізнаються, де й чому навчалися майбутні льотчики Другої світової війни, на яких літаках літали. У яких війнах та воєнних конфліктах брала участь радянська авіація наприкінці 1930-х рр. та що з нею трапилося під час нападу німецького Люфтваффе в червні 1941р. Також відвідувачам пояснять, що означає слово «ас» стосовно радянських, німецьких та британських льотчиків і ознайомлять із найбільш вражаючими прикладами повітряної боротьби.
замовити
Професія – розвідник
Під час екскурсії підлітки дізнаються про діяльність розвідників напередодні та в роки німецько-радянської війни. Які завдання виконувала армійська та зовнішня розвідки. Хто керував та хто здійснював операції. Як склалися долі відомих розвідників.
замовити
Інтерактивні екскурсії
Інтерактивні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 1,5 години. Кількість учасників: від 5 до 15 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
У пошуках трофеїв. Гра-квест
«Quest» у перекладі з англійської – інтерактивна гра, що потребує розумових зусиль. У нашій грі двом командам, що змагатимуться між собою, необхідно буде прочитати фразу, сховану в таблиці запитань. «Ключі» для відповідей – у залах експозиції. Аби їх відшукати, доведеться ретельно вивчити представлені експонати, фото та уважно прочитати історичні тексти. Подарунок переможцям — чудовий краєвид Києва, що відкривається з оглядового майданчика музею (36 м).
замовити
Репортер із минулого. Інтерактивна гра
Уявивши себе журналістами, учасники змагатимуться між собою за створення найзмістовнішої газети. Подарунок переможцям — чудовий краєвид Києва, що відкривається з оглядового майданчика музею (36 м).
замовити
Музейні уроки
Музейні уроки проводяться в залах музею або в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Безкоштовно (за наявності вхідного квитка). Замовити урок за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Урок мужності. «На межі можливого»
Цикл розповідей про людей, які в роки Другої світової війни побували у виняткових ситуаціях – зазирнули за межу земного життя і… вижили.
замовити
Урок толерантності. «Для тебе розкриються небеса»
На прикладі долі родини Дульбергів із м. Станіслава (нині Івано-Франківськ) пропонується розповідь про нацистську окупаційну політику на Західній Україні та злочини Голокосту. Повідомлення створено за свідченнями Малки Розенталь (Маріши Дульберг). Урок розроблений із використанням матеріалів Національного Меморіалу Катастрофи (Шоа) і Героїзму ЯД ВАШЕМ (Ізраїль, м.Єрусалим).
замовити
Музейна майстерня
Навчання проводиться в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 15 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити майстер-клас за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Квітка маку — символ пам’яті
Для підлітків важливо навчитися створювати своїми руками яскраві речі, втілюючи свої бажання та розвиваючи власні вміння. Червона квітка маку є символом пам’яті жертв усіх військових та збройних конфліктів, починаючи з 1914р. Під час музейного майстер-класу учасники навчаться виготовляти мак із тканини та дізнаються про походження символу та його використання.
замовити
Військово-історичний розмовний клуб англійської мови
Зустрічі відбуваються в музейній вітальні. Їх проводить екскурсовод англійською мовою. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 5 до 15 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити участь у заході за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
«Keep calm and carry on»
«Зберігайте спокій і тримайтеся» – закликав один з англійських воєнних плакатів. Прочитаємо та перекладемо інші, поговоримо про боротьбу Великої Британії в Другій світовій війні.
замовити
«Kilroy was here»
«Тут був Кілрой» – відоме на весь світ графіті, яке американські солдати залишали на своєму бойовому шляху. Тож поговоримо про те, де, коли й на території яких країн воював Кілрой у Другій світовій війні.
замовити
Вашу заявку відправлено.