Заняття для дітей та підлітків
Цикл занять вихідного дня, що містить низку нестандартних уроків для дітей та підлітків. Говорити просто про складні речі, зацікавити дітей світовою історією – це наше головне кредо, якого ми дотримуємося.
Тривалість занять – 1.20 хв. Кількість учасників – до 15 осіб. Вартість одного заняття – 30 грн з особи. Замовити участь у програмі можна у зручний для Вас день і час за телефоном (044) 285-94-52.
До зустрічі – восени
Програма для дітей 8 – 11 років «Символи і знаки»
Оскільки у віці 8 – 11 років діти легко засвоюють нові знання через образи, ми розробили програму пізнання світової історії через символи та знаки, що використовувалися в період 1939 – 1945 рр. Цикл занять складається з 8 уроків (упродовж 8 тижнів). Діти розглядатимуть такі символи та знаки: ГОЛУБ І ЖУРАВЛИК, МАК, ВЕДМІДЬ, ТРИЗУБ, ЗІРКА ТА СВАСТИКА, ЗІРКА ДАВИДА, «OST», «VICTORY». Дослідження минулого відбуватиметься в ігровій формі з використанням музейних ресурсів та відеоматеріалів. Наприкінці кожного заняття передбачена інтерактивна складова, у ході якої діти матимуть час для самовираження. На фінальному занятті – врученням дипломів та дружнє чаювання.
замовити
Програма для підлітків 12 – 14 років «Відомі вислови лідерів країн – учасниць Другої світової війни»
Відомо, що в підлітковому віці підвищується здатність до абстрактного мислення та практичного використання знань, тому ми пропонуємо вивчення світової історії через аналіз відомих висловів лідерів країн-учасниць Другої світової війни. Упродовж 8 занять підлітки зможуть зануритися в атмосферу НІМЕЧЧИНИ, СРСР, США, ЯПОНІЇ, ІТАЛІЇ, ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, ФІНЛЯНДІЇ та ФРАНЦІЇ часів Другої світової війни. Вони познайомляться з лідерами цих держав та їхніми найвідомішими висловами, намагатимуться з’ясувати, чому саме ці слова «народилися» і стали «крилатими» в той час. Інтерактиви, навчальні ігри і творчі завдання допоможуть закріпити нові знання. На фінальному занятті – врученням дипломів та дружнє чаювання.
замовити
Вашу заявку відправлено.