Інтерактивні екскурсії
Інтерактивні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Безкоштовно.
Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Історія на дотик
Для дітей із слабким зором музей відкриває свої кордони. Юні відвідувачі зможуть у буквальному сенсі доторкнутися до минулої епохи: відчути міць броні літака, протитанкових їжаків, потримати в долоні військові нагороди, приміряти шоломофон тощо. Часто природа втрату одних можливостей компенсує іншими природними обдаруваннями. Саме тому вкрай важливо приділяти увагу різнобічному розвитку та роботі з дітьми, що мають особливі потреби. Сподіваємося, що наш музей допоможе їм повірити в себе.
замовити
Три фляги – три долі
Для дітей з особливими потребами музейники підготували екскурсію, під час якої діти почують розповідь про солдатські життєві історії власників трьох фляг – захисника Києва в 1941р., учасника форсування Дніпра в 1943р. та нинішнього учасника бойових дій на Сході України. Прослухавши екскурсію, юні відвідувачі зможуть доторкнутися до артефактів.
замовити
Вашу заявку відправлено.