Тематичні екскурсії
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 1 година. Кількість учасників: від 6 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний для Вас день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Людина і зброя
Під час екскурсії слухачі дізнаються про різні види стрілецької, артилерійської та важкої зброї, яку використовували воїни на всіх театрах бойових дій Другої світової війни – від Європи до японських островів, та про долі власників окремих музейних зразків.
замовити
1941р. Оборона Києва
Розповідь про Київську оборонну операцію, яка тривала 72 доби й завершилася втратою чотирьох радянських армій Південно-Західного фронту та окупацією столиці. Екскурсія доповнена віртуальним туром по вцілілих об’єктах Київського укріпрайону.
замовити
Музейні зустрічі
Музейні зустрічі проводяться за попереднім оголошенням. Кількість учасників необмежена. Участь безкоштовна. Стежте за анонсами.
Музейна платформа історика
Зустрічі з провідними українськими та іноземними істориками з метою висвітлення та обговорення маловідомих і проблемних питань історії України у Другій світовій війні.
замовити
Слово свідка
Зустрічі зі свідками Другої світової війни, Голокосту, сталінського тоталітаризму та інших трагічних подій в історії України.
замовити
Музейні майстер-класи
Проводяться в суботу та неділю виключно за попереднім записом. Кількість учасників не більш ніж 10 осіб. Вартість – 30 грн з особи. Замовити майстер-клас можна по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Документальний пошук загиблих військовослужбовців
Щороку до музею надходить близько тисячі запитів про пошук загиблих, на кожен із яких готується ґрунтовна відповідь, адже саме тут зберігається Документальний фонд з обліку людських військових втрат України у Другій світовій війні. Під час заходу слухачі ознайомляться з документами воєнного часу, на підставі яких проводиться пошук відомостей про долю воїнів, а також набудуть певних знань і вмінь з використання Інтернет-ресурсів з інформацією про учасників Другої світової війни.
замовити
Зберегти реліквію
У кожного вдома є документи минулих епох, проте ми не завжди знаємо, як їх зберегти. Музейні реставратори розкажуть про основи реставрації та консервації паперових пам’яток. Учасники зможуть самостійно зняти з документів забруднення, наклейки, провести їхню чистку та отримати поради фахівця щодо подальших умов зберігання своїх реліквій.
замовити
Вашу заявку відправлено.