Розклад і ціни
Головна експозиція та оглядова екскурсія «Україна. Війна. Власна пам’ять»

Головна експозиція розгорнута в 15 залах та налічує понад 17 тис. експозитів. Розповідає про історичну драму України в Другій світовій війні. Переглянути екскурсійні послуги

 

Дні відкритих дверей:

9 травня та 14 жовтня

1 вересня (для учнів та студентів)

1 жовтня (для людей похилого віку)

 

Пн-Нд - працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:00


 

 

Підйоми на оглядові майданчики

«Екстрим» – 91,0 м

Підйом доступний для відвідувачів, які досягли 18-річного віку. Передбачає фізичні навантаження, обов’язкову наявність спортивного взуття та зручного одягу (штани). Відбувається в супроводі інструктора.

Працює за умови гарної погоди (t °С від + 5 до +30), без опадів та сильних поривів вітру.

Вартість підйому 300 грн з особи.

Щодо порядку реєстрації та проведення підйому просимо телефонувати за номером: 044-285-94-52.

«Краєвид» – 36,6 м

Підйом доступний для різних вікових категорій відвідувачів, крім дітей дошкільного віку (до 6 років). Проводиться в супроводі екскурсовода. Оглядовий майданчик розміщений по колу підніжжя скульптури. Зі східної та західної сторін знаходяться військові біноклі з 30-кратним оптичним збільшенням, які дають можливість помилуватися краєвидами Києва.

Працює за умови гарної погоди (без опадів).

Вартість підйому:

- дорослі – 100 грн з особи

- учні та студенти навчальних закладів України – 70 грн з особи

 

Тимчасова оренда індивідуального бінокля на час перебування на оглядовому майданчику – 50 грн.

Підйоми на оглядові майданчики замовляються в касі музею та здійснюються за чергою.

 

Пн-Нд - працює з 10:00 до 17:30. Каса відкрита до 17:00

Мартиролог

Мультимедійний проект «Мартиролог загиблих у боях за незалежність і територіальну цілісність України на східних теренах», розміщений під склепінням Московської брами. Містить імена загиблих у боях за свободу України.


Працює за попереднім замовленням.

Додаткова інформація за телефоном: 044 285-94-52

Експозиція «На чужих війнах»

Експозиція «На чужих війнах» розгорнута в трьох залах та налічує близько 5 тис. експозитів. Розповідає про українців, які, перебуваючи в лавах Радянської армії, упродовж майже півстоліття брали участь у локальних війнах та збройних конфліктах, виконуючи військовий обов’язок. Переглянути екскурсійні послуги

 

Працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:30

Понеділок, вівторок — вихідні

 

Виставка бойової техніки та озброєння

Експозиція виставки бойової техніки та озброєння розгорнута на відкритому майданчику Меморіального комплексу та налічує 65 зразків бойової техніки та озброєння ХХ ст.

На виставці експонуються: бронетанкова техніка, гармати та реактивні установки, зброя Військово-Морського флоту, бронетранспортери та авіаційна техніка. Переглянути екскурсійні послуги

 

Пн-Нд - працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:30

 

Наш ексклюзив

Гелікоптер Мі-24

Поруч із будівлею експозиції «На чужих війнах» розміщені зразки важкої військової техніки часів СРСР. Серед них – гелікоптер Мі-24 (код НАТО – "Hind"), який використовувався для підтримки наземних дій піхоти, зокрема під час війни в Афганістані.

Ви можете побувати в кабіні Мі-24, відчути себе військовим пілотом та учасником повітряного бою, запис якого лунає в машині.

Літак Лі-2

З’явився в 1942р. у Ташкенті на базі пасажирського літака ПС-84 (1939р.), створеного за зразком американського "Douglas" DC-3. У роки війни мав багатоцільове використання: забезпечення військ, партизанів, мешканців оточених міст, транспортування представників уряду СРСР. Саме на такому літаку з Москви до Берліна був доставлений Акт капітуляції Німеччини.

Ви можете побувати в кабіні літака, відчути себе пілотом, штурманом або радистом. У пасажирському салоні – переглянути документальні кінострічки.

Винищувач МіГ-23

Багатоцільовий винищувач МіГ-23 (код НАТО – "Flogger" ("Cikar") призначений для знищення повітряних цілей удень і вночі, у простих і складних метеоумовах, а також в умовах активних і пасивних перешкод. Свій перший політ здійснив 10 квітня 1967р. Застосовувався майже в усіх арабо-ізраїльських війнах, в Ефіопії, Анголі та Афганістані.

Ви можете побувати в кабіні літака та відчути себе пілотом.

 

Вхідна плата 10 грн

 

Пн-Нд - працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:30

 

Музейна крамниця, кафетерій та рекреаційна зона

Музейна крамниця, в якій на відвідувачів чекає розмаїття музейних сувенірів: музейні видання, плакати, листівки, сувенірні тарілки, магніти тощо.

/

Зігріваючись запашною кавою або чаєм з лісовими ягодами в кафетерії, Ви неодмінно згадаєте про щось важливе та особливе. А смачна свіжа випічка нагадає смак дитинства.

Біля музейного кафетерію міститься рекреаційна зона. У затишній атмосфері, зручно влаштувавшись на м’яких диванах, Ви можете перепочити, скористатися Wi–Fi, поділитися приємними враженнями, а також сфотографуватися на згадку біля макета авіаносного крейсера «Київ». Приємного відпочинку!

Паркування на території Меморіального комплексу

Легковий автомобіль – 10 грн

Мікроавтобус – 15 грн

Автобус – 20 грн

Оплата в касі музею. Перевірка чеку на виїзді.

  Дорослі Студенти України Учні України
Вхідна плата 30 10 5
Оглядова екскурсія 100 50
Оглядова екскурсія іноземною мовою 200
Аудіогід 50
Вхідна плата та аудіогід (українська мова) 60
Фото 30
Відео (крім професійних камер) 50
  Дорослі Студенти України Учні України
Вхідна плата 10 5 3
Оглядова екскурсія 20 10
Оглядова екскурсія іноземною мовою 100
Фото 30
Відео (крім професійних камер) 50
  Дорослі Студенти України Учні України
Вхідна плата 10 3 2
Екскурсія 20
Екскурсія іноземною мовою 50
Фото 30
Відео (крім професійних камер) 50
Вашу заявку відправлено!
2019 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.